Juka+

Juka+

Obsahuje extrakt z juky.

Blahodárne účinky juky

Rastlina Juka schidigera znižuje zápach výkalov tým, že viaže amoniak a prchavé látky fekálií. Táto rastlina má tiež silné antioxidačné účinky a podporuje imunitný systém. Prírodné saponíny zlepšujú zdravie čriev a zároveň polyfenoly udržiavajúzdravie kĺbov.

Rastlina Yucca schidigera obsahuje množstvo biologicky aktívnych chemických látok, vrátane steroidných saponínov a polyfenolov, ako je resveratrol.

Veľa liečivých účinkov juky sú priraďujú k jej obsahu saponínu. Tieto fytosteroly sa viažu na cholesterol v žlči, zvyšuje sa jej vylučovanie z tela. Boli tiež preukázané antibakteriálne vlastnosti juky, ktorá môže podporiť zdravie čriev tým, že kontroluje premnoženie baktérií.


Tradičné použitie juky je na udržanie zdravia kĺbov, nakoľko polyfenoly, ktoré juka obsahuje, sú antioxidanty a zabraňujú tak poškodeniu tkaniva pred voľnými radikálmi.

Antioxidant resveratrol obsiahnutý aj v červenom víne je široko známy pre jeho veľmi priaznivé účinky na kardiovaskulárne zdravie.

V neposlednom rade, extrakt z juky má schopnosť viazať sa na čpavok, toxickú chemickú látku ako bežný vedľajší produkt metabolizmu organizmu, rovnako ako metabolizmu mikroorganizmov, vrátane biliónov baktérií a iných mikroorganizmov, ktoré obývajú ľudskom čreve .

2 Položka/y

na stranu

Zoznam Mriežka

  1. KROKETTER KURČA

    Kompletné vyvážené krmivo pre dospelé mačky.
    13,90 €
  2. EXCLUSIVE LIGHT

    Kompletné krmivo pre menej aktívne, obézne alebo staršie mačky a tiež mačky s citlivým zažívaním.
    15,00 €

2 Položka/y

na stranu

Zoznam Mriežka

Scroll