Zdravý životný štýl pre psy, mačky a kone.

Kvalitné krmivá

Krmivá Husse pre psy a mačky sú vyrobené zo surovín superprémiovej a prémiovej kvality a sú vyrábané v najlepších továrňach s vysoko kvalifikovaným personálom a zariadením.

Zárukou kvality produktov a výrobného procesu je množstvo stálych spokojných zákazníkov Husse po celom svete. Navyše, k výrobkom máme produktové listy, ktoré poskytujú informácie o:

  • zložení,
  • analytických zložkách,
  • doplnkových látkach,
  • využiteľnej energii,
  • stráviteľnosti a
  • všeobecné informácie o produkte.

Výrobný proces Husse je starostlivo monitorovaný, testovaný a kontrolovaný. Vyrábame kvalitné produkty s ohľadom na prírodu a špecifické potreby zvierat. Naši veterinári a tím výživových špecialistov pravidelne testujú zloženie krmív za účelom zlepšovania kvality.

Výskum vykonávaný vo Výskumnom centre zvierat je limitovaný iba na pre zvieratá priaznivý a nie na škodlivý výskum. Jeho jediným účelom je vylepšovanie krmív pre psy a mačky. Priaznivý (neškodlivý) znamená, že naše zvieratá nikdy netrpia kvôli lekárskym alebo chirurgickým zákrokom. Výskum sa obmedzuje na registráciu spotreby potravín, posúdenia exkrementov atď. Pokusy na zvieratách sú striktne regulované najnovšími zákonmiBerúc do úvahy tieto zákony, výskumom vykonávaným v našom výskumnom centre nie sú myslené pokusy na zvieratách.

Nedávno zobrazené
SENIOR

SENIOR

Kompletné krmivo špeciálne vytvorené pre staršie psy.
49,00 €
KROKETTER KURČA

KROKETTER KURČA

Kompletné vyvážené krmivo pre dospelé mačky.
14,00 €
EXCLUSIVE LIGHT

EXCLUSIVE LIGHT

Kompletné krmivo pre menej aktívne, obézne alebo staršie mačky a tiež mačky s ci...
34,00 €
PRIMA PLUS

PRIMA PLUS

Kompletné krmivo typu "light" vytvorené špeciálne pre dospelých psov s nízkou úr...
49,00 €
PAUS - pelech pre psa

PAUS - pelech pre psa

Paus - pelech pre psa najvyššej kvality
36,00 €
Scroll