Pracuj s nami

Pracuj s nami!

Staň sa franchisantom spol. HUSSE!

Spoločnosť Husse rozvíja v celej Európe svoju predajnú sieť na báze franchisingu.

Hľadáme FR distribútorov v nasl. oblastiach:

Bratislava

Trnava

Pezinok, Senec

Banská Bystrica, Brezno

Piešťany, Hlohovec

Topoľčany, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Bánovce nad Bebravou

Nové Zámky, Levice, Komárno, Šaľa

Malacky, Senica, Skalica, Myjava

Ružomberok, Dolný Kubín, Liptovský Mikuláš

Kysucké Nové Mesto, Čadca, Námestovo, Tvrdošín

Lučenec, Rimavská Sobota, Poltár, Revúca, Veľký Krtíš

Žilina, Bytča, Považská Bystrica

Spišská Nová Ves, Geľnica, Rožňava

Trebišov, Michalovce, Sobrance

Vranov nad Topľou, Humenné, Snina, Stropkov, Medzilaborce, Svidník

Prešov, Sabinov, Bardejov

 

Ste ideálny franchisant?

Pokiaľ odpoviete na všetky nižšie uvedené otázky „áno“, potom neváhajte a pridajte sa k nám!

  • Máte silnú motiváciu k zahájeniu vlastného podnikania.
  • Chcete pracovať z domova a byť sám sebe pánom
  • Máte kladný vzťah k zvieratám a záujem budovať dobré vzťahy so zákazníkmi
  • Máte výborné komunikačné schopnosti
  • Máte k dispozícii malý suchý skladovací priestor o výmere cca 15 m2 (napr. garáž), počítač s prístupom na internet, mobilný telefón a auto na rozvoz tovaru
  • Disponujete finančnými prostriedkami na založenie a prevádzkovanie podnikania (počiatočná investícia 4000 – 6000 Eur v závislosti na veľkosti a počte obyvateľov v regióne)

Kúpou franšízy získavate výhradné právo predaja produktov značky Husse vo Vašom regióne!

Ako funguje frenšíza Husse?

Korporácia Husse vlastní obchodnú značku Husse a s ňou spojené cenné a overené know-how. Franchisant zakúpením franchisovej licencie získava od Husse právo na používanie tejto obchodnej značky, ďalej postupy, technológie, skúsenosti, marketing a ďalšie znalosti vlastnené franchisorom Husse.

Základným pilierom úspechu franchisingu je skutočnosť, že franchisový koncept je franchisorom overený, je preukázaná jeho rentabilita a na trhu už má vybudovanú významnú pozíciu. O to ľahšiu a istejšiu máte ako franchisant cestu k ekonomickému úspechu.

Rovnako aj franchisant je povinný plniť svoje povinnosti a záväzky voči franchisorovi, ktoré ustanovuje franchisová zmluva - teda vykonávať obchodnú činnosť v súlade s koncepciu Husse a platiť pravidelné poplatky. Sami si financujete veľkú časť investície potrebnú k otvoreniu podnikania a nákupu tovaru, ktoré Vám dodáva franchisor. Fungujete ako nezávislý podnikateľ - svoj podnik vediete pod značkou a konceptom Husse, ale pritom prevádzkujete svoje vlastné podnikanie.

Jedným z kľúčov k Vášmu úspechu ako franchisanta bude úzka a systematická spolupráca s franchisorom. Výhradným držiteľom master licencie Husse pre Slovenskú republiku je spoločnosť KRMIVO, s.r.o.

 

Kľúč k úspechu značky Husse

Základným predpokladom fungovania značky Husse je, že produkty tejto spoločnosti nie sú k dispozícii v tradičnej predajnej sieti (predajne, sklady). Zákazník si objednáva a kupuje priamo od miestneho franchisanta - distribútora. Ten má výhradné právo na predaj produktov v danej oblasti a je zodpovedný za organizáciu distribúcie. Vďaka dodávkam priamo z továrne a vynechanie veľkoobchodníkov a maloobchodníkov môže Husse kombinovať konkurencieschopné ceny a veľmi atraktívne marže pre franchisantov.

 

Informácie o produktoch

Všetky produkty Husse spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky na celkovú kvalitu a výživné hodnoty pre domácich miláčikov, ktorým sú určené. Široká sieť našich franchisantov - distribútorov a stále rastúci počet stálych zákazníkov všade vo svete je toho dôkazom. Husse krmivá pre psov a mačky sú vyrábané výhradne zo surovín najvyššej kvality. Sú vyrábané na základe švédskych receptúr v najlepších závodoch, ktoré disponujú vysoko profesionálnymi zamestnancami a vybavením. Na každom našom výrobku nájdete detailný popis jeho zloženia. Celý proces výroby krmív značky Husse je veľmi starostlivo kontrolovaný našimi veterinármi a nutričnými špecialistami. Zloženie krmív Husse sa neustále testuje a zdokonaľuje. Vďaka tomu je značka Husse synonymom vysoko kvalitných krmív, ktoré rešpektujú ako prírodu, tak aj špecifické potreby vašich domácich miláčikov. Stojí za to aj spomenúť, že firma Husse ako jediná z Európy dováža svoje produkty na trh USA.  Ďalšou dôležitou výhodou krmív Husse je ich cena, ktorá je o 10 - 20% nižšia ako cena porovnateľných produktov konkurencie. Takúto priaznivú cenu je možné udržať vďaka prepracovanému franchisovému systému, ktorého súčasťou sa môžete stať aj Vy!

 

Pre získanie ďalších informácií nás prosím kontaktujte, radi Vám odpovieme na Vaše otázky:

infolinka: 0948 70 70 50

email: info@husse.sk

 

 

  
Scroll