Filozofia Husse

 

Krmivá Husse boli vyvinuté so špeciálnou starostlivosťou veterinárov a odborníkov na výživu. Obsahujú iba najkvalitnejšie suroviny, ktoré sa premietajú do zdravia a výbornej kondície Vášho psa. Unikátny výrobný proces zachováva všetky výživné hodnoty použitých surovín.

Výrobný proces Husse je založený na tradičných šandinávskych receptúrach. Naša moderná továreň využíva unikátnu patentovanú technológiu zabezpečujúcu vysokú stráviteľnosť a výbornú chuť krmív.

Výrobný proces je neustále sledovaný a kontrolovaný kvalifikovaným personálom. Odborníci na výživu Husse dávajú pozor na správnu rovnováhu energie, minerálnych látok a vitamínov v jednotlivých druhoch krmív.

HUSSE je ...

 ...ŠVÉDSKA KVALITA

Výrobný proces Husse je založený na tradičných škandinávskych receptoch, ktoré starostlivo pripravili veterinári a odborníci na výživu.

Naše produkty vyrábame výhradne zo starostlivo vybraných vysoko kvalitných surovín s vyskou stráviteľnosťou, ktoré nakupujeme iba od spoľahlivých dodávateľov dbajúcich o životné prostredie.

 ...PROFESIONÁLNA OBSLUHA

Husse to nie je len výrobok, ale je to predovšetkým služba - dovoz krmív zákazníkovi. Distribútori Husse sú milovníci zvierat, ktorí pomôžu vybrať správne krmivo pre Vášho psa a mačku v závislosti na ich veku, plemene či hmotnosti.

Vďaka
našej službe už nemusíte nosiť ťažké vrecia s krmivom ani strácať čas nakupovaním v tradičných obchodoch.

Stačí len zadať objednávku a distribútor Husse sa s Vami dohodne na čase dodania objednávky a spôsobe platby.

Our Vision - Husse Franchisee and happy pets

 

...BEZPLATNÝ DOVOZ OD 20€

V oblasti, kde máme zastúpenie, Vám objednávku doručí lokálny distribútor.

V oblasti, kde nemáme zastúpenie, Vám objednávku doručí kuriérska služba GEIS do 24 hod. na naše náklady.

 

Pripojte sa ku skupine
viac ako 200 000 spokojných zákazníkov HUSSE!

 

Scroll